وبلاگ

نصب رام از طریق ریکاوری

نصب رام گوشی های شیائومی را از چند روش مختلف میتوان انجام داد ، یکی از از این روش های نصب از طریق ریکاوری میباشد . ( نصب از طریق فست بوت )

آپدیت هایی که چند وقت یکبار برای نسخه های مختلف اندروید داده میشود ، باعث شده است بیشتر افراد به دنبال این باشند که خودشان بتوانند رام مورد نظر خود را نصب کنند ، زیرا هم پیدا کردن یک فرد مورد اعتماد برای درست کردن موبایل سخت است و هم هزینه ی زیادی را برای افراد ایجاد میکند .

نکته : قبل از دانلود و نصب رام ، توصیه میشود به تنظیمات (setting) رفته و در قسمت about ویژگی های مدل موبایل خود را پیدا کنید تا رام مناسب گوشی خود را به راحتی پیدا کنید . )

 

نصب رام شیائومی با ریکاوری :

در ادامه کل مراحل را برای شما به همراه توصیه های لازم را برای شما می آوریم تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید . بهتر است قبل از شروع کار مطمئن شوید که شارژ گوشی کافی باشد ؛ زیرا در صورتی که مابین نصب رام گوشی خاموش شود امکان دارد مشکل بزرگی برای شما درست شود .

  1. رام مورد نظر را دانلود کنید .

فرق چندانی ندارد آن را با خود گوشی دانلود کنید و یا با سیستم های دیگر ،ولی در صورتی که با لپ تاپ یا کامپیوتر دانلود کرده اید بعد از جا به جایی آن در گوشی ، تلفن همراه را از کامپیوتر جدا کنید .

  1. برنامه updater را باز نمایید
  2. گزینه menu را انتخاب نمایید

در نسخه های جدید این گزینه به صورت سه نقطه وجود دارد .

  1. گزینه ی select installation file را انتخاب نمایید .
  2. فایل رامی را که دانلود کرده اید ، انتخاب نمایید.
  3. گزینه ی update را بفشارید
  4. تا تمام شدن فرآیند نصب رام منتظر بمانید و با موبایل هیچ کاری نداشته باشید ( به هر صورت ،  اگه در وسط کار از فرآیند خارج شوید ممکن است موبایل هنگ کند و یا کرش شود )
  5. بعد از تمام شدن فرآیند گزینه ی Reboot را بزنید تا گوشی ری استارت ( راه اندازی دوباره ) شود
  6. ممکن است بعد از روشن شدن گوشی چند ثانیه درست کار نکند و یا تاخیر داشته باشد ، نگران نباشید حدود یک یا دو دقیقه به گوشی فرصت دهید راه اندازی را به صورت کامل انجام دهد ؛ تا زمانی که گوشی به حالت ثابتی نرسیده است برنامه ای باز نکنید احتمال اینکه درون برنامه هنگ کند بسیار زیاد است .

 

در صورت رو به رو شدن با هر مشکلی در هرکدام از مراحل بالا ، به راحتی میتوانید با استفاده از یکی از راه ارتباطی با همکاران ما تماس بگیرید تا بتوانیم به صورت آنلاین ( در صورت ممکن )به شما یاری برسانیم .

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *