آموزش ها

نصب رام شیائومی با کامپیوتر

نصب رام با کامپیوتر همواره یکی از راه های نصب رام شیائومی میباشد ، که نسبت به روش های دیگر مزیت هایی دارد ؛ برای مثال بیشتر فعالیت بر عهده کامپیوتر بوده و به همین دلیل احتمال نصب ناقص رام بسیار کم میشود .

در زمان نصب با استفاده از این روش ، همچنان نیاز است که از فایل های مهم خود در گوشی بکاپ بگیرید زیرا در هر صورت احتمال آسیب دیدن و پاک شدن اطلاعات در حین تغییر رام وجود دارد .

قابل ذکر است ، هر چند در حین نصب با گوشی کار زیادی ندارید ولی مطمئن شوید که شارژ گوشی در حدی است که وسط نصب رام خاموش نمیشود . به یاد داشته باشید که در زمان انجام تنظیمات و نصب نباید با موبایل کار کرده و برنامه ی دیگری را باز کنید ، حتی اگر مدت زمان نصب زیاد شدن به هیچ عنوان گوشی را خاموش نکنید و بگذارید به درستی تمام مراحل این کار انجام شود .

برای نصب رام شیائومی با کامپیوتر ، نیاز است که اول نرم افزار MI flash را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب نمایید ؛ البته برای این کار نیازی به نگرانی نیست زیرا این برنامه نصب آسانی دارد که در مدت زمان کم انجام میشود .

بهتر است برای این کار ، از کابلی استفاده نمایید که از سلامت آن مطمئن هستید و اصلا دارای مشکلاتی همچون کج شدن USB و بریدگی کابل ، نمیباشد ؛ زیرا در صورتی که ارتباط موبایل با کامپیوتر در حین عملیات قطع شود ممکن است گوشی آسیب ببیند در حدی که حتی امکان دارد که روشن نشود .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *